Hizmetlerimiz

Demiryolu Terminal Hizmetleri

EVYAPPORT, D-100 ve TEM otoyollarına doğrudan bağlantı sağlayabilen, İstanbul - Ankara demir yolu hattına iltisak bağlantısı olan, Kocaeli şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktaki ideal bir noktadadır.

İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Ankara, Düzce, Bilecik, Kütahya ve Eskişehir ‘deki endüstri merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip olup, müşterileri için güvenilir, çevreci , düşük maliyetli ve rekabetçi liman hizmetleri ve intermodal taşıma ile ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Bu özelliği ile hem bölgesi hem de hinterlandı için stratejik bir konuma sahip olan Evyapport, toplam 1.185 metre uzunluğundaki tren hattında günlük 10 katar karşılama kapasitesi ile toplamda 480 adet vagonu kabul edebilmektedir.

Bölgesinin ve İç Batı Anadolu’nun dünyaya açılan kapısı olan Evyapport, ihracatçılar ve ithalatçılar için ekonomik ulaşım yolları ile alt yapısını güçlendirmeye ve müşteri ihtiyaçlarını yüksek servis kalitesi ile rekabetçi fiyat yapısını birleştirerek sürdürmeyi amaçlamaktadır. Uzak Doğu – Akdeniz ve Karadeniz arasında direkt olarak sefer yapan konteyner hatlarına ev sahipliği yapan Evyapport tüm global partnerleri ile birlikte müşterilerine direkt Amerika, Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Karadeniz ve Hindistan bağlantıları sunmaktadır.