Bizden Haberler
31 Ağustos 2021

Kapalı Depomuz ve Sundurmamız Hizmetinizde

Limanımız içerisinde Parsiyel yükler için servise sunduğumuz ve Geçici Gümrüklü Depolama statüsünde olan 1.050 m2’lik kapalı depomuz ve 660 m2’lik sundurmamız ile, müşterilerimize özel geliştirdiğimiz çözümlerimiz ve katma değerli depolama servisimizle, ithalat ve ihracat parsiyel yüklere hizmet veriyoruz.

8 Temmuz 2020

COVID-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ

Covid-19 salgınının ilk gününden itibaren aldığımız tedbirlerle çalışanlarımız ve paydaşlarımızın sağlığını korumaya devam ediyoruz. Evyapport, TSE tarafından "Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi" almaya hak kazanan ilk liman işletmesi olmuştur.

30 Ocak 2019

YAZIN ZAMAN KAZANIN

“Ödemelerinizi anında onaylıyoruz. Üstelik çok hızlı ve kolay; referans numaranızı dekontun açıklama alanının başına yazarak ,sistemin otomatik onay vermesini sağlayabilirsiniz. “

22 Ocak 2019

X-RAY, MUAYENE VE TAM TESPİT TALEPLERİNİZ DE ONLİNE İŞLEMLERDE

Müşteri giriş sayfasından hizmet taleplerinizi yapabilir, tutarı hesaplayabilir ve tek tıkla konteynerinizi hazır hale getirebilirsiniz.

12 Ocak 2018

TARTIM TALEPLERİNİZ ARTIK ONLINE İŞLEMLERDE

Taleplerinizi web üzerinden yaparak, tartım yapılmasını sağlayabilir, tutarı hesaplayabilir ve sonuçlarına ödemeniz sonrası ulaşabilirsiniz

9 Ocak 2018

EVYAPPORT’TA ÖDEME VE ONAYLARINIZ ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

Tek yapmanız gereken İşbankası mobil uygulama yada web uygulamasının kurum ödemeleri menüsünden Evyap Deniz’i seçerek talep numarasını girmek, bu işlem sonrası ödemeleriniz dekont iletmeksizin sistemlerimizden onaylanacaktır.