Müşteri Hizmetleri

Hizmet talepleriniz için ilgili formu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletebilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMLARI

    KONTEYNER CFS HİZMET TALEP FORMU

Konteyner Muayene / Tam Tespit / Numune / X-Ray talepleriniz aşağıdaki formları doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir, Muayene / Numune / Tam tespit ve X-ray hizmet taleplerinde rezervasyon sistemi uygulanmaktadır. Taleplerinizi ithalat işlemleriniz için 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar, ihracat işlemleriniz için anlık olarak iletebilirsiniz.

    İÇ YÜKLEME/ İÇ BOŞALTMA FORMU

İç Dolum/İç Boşaltım talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir, Liman iç yükleme; Acente talebi ile rezervasyon alınmakta olup, ilgili formun acenteniz tarafından iletilmesi beklenmektedir. Taleplerinizi 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar iletmeniz ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek onay mesajından sonra işlemlere başlamanız beklenmektedir. Liman iç boşaltma; iletileceğiniz taleplerde rezervasyon sistemi uygulanmaktadır Taleplerinizi ithalat işlemleriniz için 1 gün öncesinde saat 17:00’a kadar iletmeniz ve ilgili Müşteri Hizmetleri temsilcisi tarafından gönderilecek onay mesajından sonra aracınızı limana yönlendirmeniz beklenmektedir.

    MÜŞTERİ BİLGİ FORMU

Müşteri Bilgi Formunu doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz halinde iletişime geçebilirsiniz.

    ÖDEME İADE TALEP FORMU

Ödeme iade talepleriniz için yukarıdaki formları doldurarak musterihizmetleri@evyapport.com adresine iletmeniz beklenmektedir.