Müşteri Hizmetleri

Evyapport Müşteri Hizmetleri; tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını tek noktadan, en hızlı ve en etkili biçimde sonuca ulaştırmak üzere konumlandırılmıştır. Hizmet taleplerinden gümrük işlemlerine, faturalardan mali mutabakatlara kadar tüm müşteri işlemleri, alanında uzman temsilcilerimiz tarafından yürütülmektedir. Temsilcilere en hızlı şekilde ulaşılabilmek üzere teknolojik altyapımız çağrı merkezi sistemi ve CRM sistemi ile desteklenmiştir.

Gelişen teknolojiye paralel online sistemlerimiz ile tüm müşterilerimizin taleplerine anlık cevap verilmektedir. Tahmini ardiye tutarı hesaplama, DBA ve ithalat konteyner tartım talebi, muayene, numune, tam tespit gibi talepler çok kısa sürede oluşturulabilmekte ve tüm hizmetlere yönelik hesaplamalar bu online sistemler üzerinden yapılabilmektedir. Aynı platform üzerinden, talebe ilişkin operasyonel adımlar görüntülenebilmekte ve otomatik tahsilat sistemli ile de ödemeler tam zamanlı olarak onaylanmaktadır.

Müşteri memnuniyetinde süreklilik amacı ile sunmuş olduğumuz müşteri geri bildirim sistemimiz ile tüm paydaşlarımız dinlenerek en hızlı ve kalıcı çözümler üretilmektedir. ISO 10002 Kalite standartlarında dizayn edilmiş geri bildirim sistemlerimize, 7/24/365 erişim sağlanabilmekte ve geri bildirimlerin anlık durumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri çalışma saatlerimiz: hafta içi ve cumartesi 07:00-23:00 Pazar günleri 07:00-19:00