İnsan Kaynakları

Sosyal Etkinliklerimiz

Şirketimiz çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek amacı ile çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemekteyiz.

Geleneksel hale getirdiğimiz ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz aile pikniği, şirket iftar yemeği, bize ekip çalışmasını teşvik ettiren Dragon Boat Festivali için çalışan kürek takımı, bowling turnuvası, futbol turnuvası gibi çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmekteyiz.

28 Ağustos 2019

KÜREK TAKIMIMIZIN DRAGON FESTİVALİ KUTLAMA YEMEĞİ

29-30 Haziran tarihlerinde Maltepe’de yapılan şirketler arası Dragon festivalinde yarışarak fun sport kategorisinde birinci olan kürek takımımız kutlama yemeğinde bir araya geldi. Takımımızı gösterdikleri gayret ve başarı için tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz

8 Ağustos 2019

KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMAMIZ

Kurban Bayramı bayramlaşma programımızı çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

29-30 Haziran 2019

DRAGON BOAT’TA FUN SPORT BİRİNCİSİYİZ!

Evyapport Kürek Takımı, şirketler arasında 29-30 Haziran tarihleri arasında Maltepe’de gerçekleşen Dragon Boat Festivali’nde önemli bir başarıya imza attı. Dragon Boat Festivali’ne uzun süredir özverili antrenman çalışmalarıyla hazırlanan Evyapport Kürek Takımı, Fun Sport kategorisinde birinci olmanın haklı gururunu yaşadı. Bu güzel başarıda emeği geçen takım oyuncularımızı tebrik ediyor, desteklerini esirgemeyen Evyapport çalışanlarına teşekkür ediyoruz

22 Haziran 2019

AİLE PİKNİĞİMİZ

22 Haziran Cumartesi günü her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz pikniğimizi, ailelerimizin de katılımıyla tamamladık. Hacivat-Karagöz, illüzyon gösteri ve birçok aktivitenin olduğu pikniğimizde hep beraber keyifli vakit geçirdik.

23 Mayıs 2019

ŞİRKET İFTARIMIZ

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz şirket iftarımızı çalışanlarımızın katılımıyla hep birlikte tamamladık.

1 Mayıs 2019

ESKİŞEHİR GEZİMİZ

1 Mayıs’ta ailelerimizle birlikte Eskişehir turumuzu gerçekleştirdik. Odunpazarı Evleri, Kentpark, Sazova Kültür Parkı, Balmumu Müzesi ve Tülomsaş Müzesi’ni kapsayan günübirlik gezimizde çok keyifli vakit geçirdik ve bir turizm kenti haline gelen Eskişehir’i yakından görme imkanını bulduk.

23 Nisan 2019

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMAMIZ

Her yıl düzenlediğimiz 23 Nisan etkinliğimiz bu yıl da çocuklarımız ve çalışanlarımızın katılımıyla bol eğlenceyle tamamladık. Limanımızda etkinliğin ardında Evyapport Çocuk Parkı’nda devam eden etkinliğimizde çocuklarımızın yüzündeki mutluluk görüşmeye değerdi. Katılan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

18 Nisan 2019

BOWLING TURNUVASI FİNALİMİZ

Her yıl geleneksel hale gelen bowling turnuvamızda bu yılın birincisi Börü takımı oldu. İkinci Murolar, üçüncü MSC takımları oldu. Ayrıca tüm turnuva boyunca attıkları en yüksek puanlar sonucu En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu ödülleri sahiplerine verildi. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür eder, dereceye giren takımlarımızı tebrik ederiz.

8 Mart 2019

KADINLAR GÜNÜ MAGNOLIA ATÖLYEMİZ

Kadınlar gününde magnolia atölyesinde buluştuk. Kadın çalışanlarımız birlikte magnolia tatlısının yapımını öğrendik, tatlılarımızı süsledik ve sevdiklerimizle paylaştık.

15 Ocak 2019

2018 YILI DEĞENDİRME TOPLANTIMIZ

2018 yılı iş sonuçlarımızı ve 2019 yılı hedeflerimizin paylaşıldığı “2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı”nı çalışanlarımızın da katılımıyla tamamladık. Genel Müdürümüz Ali Keskin’in yaptığı sunumla başlayan toplantı, çalışanların sorularıyla devam etti.

25 Kasım 2018

KERAMET DOĞA YÜRÜYÜŞÜMÜZ

25 Kasım Pazar günü İznik-Keramet bölgesinde yapılan doğa yürüyüşümüzü yaklaşık 60 çalışanımız ve eşlerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

16 Temmuz 2018

İSG TİYATROSU

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin önemine dikkat çekmek ve bu konudaki farkındalığı arttırmak için, profesyonel bir ekip tarafından sergilenen “Bize Bir şey Olmaz Abi” isimli tiyatro oyunlarını çalışanlarımız ve ailelerinin katılımı ile tamamladık. Kişisel koruyucu ekipmanlar, uyulması gereken iş güvenliği kuralları ve kurallara uyulmadığı zamanlarda yaşanabilecek iş kazalarının esprili bir şekilde anlatıldığı oyunların sonunda, çalışanlarımız da sahneye çıkıp oyuna dahil olma imkanı buldular.

30 Haziran 2018

PİKNİK

30 Haziran Cumartesi günü yaptığımız aile pikniğimizi yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla tamamladık. Eğlenceli yarışmalar ve kıdem töreni ile renklenen pikniğimize katılan tüm çalışanlarımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.

30 Mayıs 2018

LİMAN İFTARIMIZ

30 Mayıs 2018 Çarşamba günü yemekhane önünde gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftarımızı, tüm çalışanlarımız-emeklilerimiz-acente temsilcilerimiz ve gümrük komisyoncularımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla birlikte yaklaşık 450 kişinin katılımıyla keyifle tamamladık.

8 Nisan 2018

BIÇKIDERE DOĞA YÜRÜYÜŞÜMÜZ

Çalışanlarımızın ve ailelerinin katılımıyla Yuvacık Bıçkıdere doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.