İnsan Kaynakları

Sosyal Etkinliklerimiz

Şirketimiz çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek amacı ile çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemekteyiz.

Geleneksel hale getirdiğimiz ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz aile pikniği, şirket iftar yemeği, bize ekip çalışmasını teşvik ettiren Dragon Boat Festivali için çalışan kürek takımı, bowling turnuvası, futbol turnuvası gibi çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmekteyiz.

19 Aralık 2023

Rota 23 Toplantımız

2023 Rota toplantımızı Sapanca Elite World Grand Otel’de çalışanlarımız ve eşlerinin katılımıyla gerçekleştirdik. Evyapport’un gurur veren 20. Yılını coşkuyla kutladık. Toplantımıza duygusal bir başlangıç yaparak, 20 yılımızı özetleyen ‘Bizim Hikayemiz’ kurum filmimizle geçmişimize nostaljik bir yolculuk yaptık. Mehmed Evyap ve Ali Keskin ‘in vizyoner konuşmalarıyla geleceğe dair hedeflerimizi netleştirdik. Sürpriz hediyelerle kazananları ödüllendirdik ve birbirimize olan bağımızı daha da güçlendirdik. Volkan Konak’ın eşsiz performansı eşliğinde şarkılar söyleyip, dans ederek unutulmaz anlar yaşadık. Gerçekleşen ROTA toplantımız, 20 yıl boyunca biriktirdiğimiz hikayemizin daha da özel olduğunu hissettirdi. Geleceğe birlikte ve güçlü adımlarla yürümek için hazırız!

5 Kasım 2023

Anıtkabir Ziyaretimiz

Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamalarının devamı olarak Atamızın kabrini ziyaret edip huzurunda saygı duruşunda bulunduk; edebi istirahat mekanında saygı, minnet ve rahmetle andık. Ankara ziyaretimizde tarihi meclisimiz önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadık.

27 Ekim 2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık

Cumhuriyetimizin 100. Yılı coşkusunu çalışma arkadaşlarımızla kutladık. Geleceğe daha aydınlık yarınlar kurmak için birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Nice 100. Yaşlara Cumhuriyet…

12 Ekim 2023

Gölyazı-Triye-Mudanya Gezimiz

Evyapport ailesi olarak yeni bir Mudanya gezisi için yola çıktık ve Gölyazı’ya ulaştık. Gölyazı, Apolyont Gölü üzerindeki yarımadada kurulu tarihi bir güzellik. Burada, eski Aziz Pantelemion Kilisesi’ni ziyaret edip tarihi Ağlayan Çınar çevresinde adanın atmosferini yaşadık. Gölyazı durağımızın ardından rehberimiz eşliğinde eski Rum Ortodoks kilisesini ve Giritli Mahallesi’nde eski Rum evlerini ziyaret ettik. Mudanya’nın ardından Kumkaya’dan Trilye’ye geçtik. Trilye’de Taş Mektep ve Aziz Vasil Rum Ortodoks Kilisesi’ni gördük ve tarihi sokakları keşfettik. Unutulmaz anılar biriktirdiğimiz bir gezimizi daha geride bıraktık. Gezimizi katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

3 Ağustos 2023

Kıdem Törenimiz

Evyapport ailesini katkılarıyla onurlandıran, 5. 10. 15. Ve 20. Yıllarını kutladığımız değerli çalışma arkadaşlarımızla kıdem törenimizi gerçekleştirdik. Genel Müdürümüz Ali Keskin’in konuşmasıyla devam eden törenimizde çalışanlarımıza plaketlerini takdim ettik. Emekleri ve katkıları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

2 Ağustos 2023

Geleneksel Evyapport Pikniğimiz

Bu yıl on birincisini gerçekleştirdiğimiz geleneksel Evyapport aile pikniğimizde, çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle Yayla Alabalık Tesisleri’nde bir araya geldik. Evyapport ailesi olarak birlikte geçireceğimiz nice güzel günlerde görüşmek üzere…

27 Temmuz 2023

Geleneksel Bowling Turnuvamız

Geleneksel bowling turnuvamız bu sene de hız kesmeden devam ediyor! Mayıs ayında eleme turlarıyla başlanan turnuvamızda şampiyonluğu kazanan Şerit Yılanları ekibini tebrik ediyoruz! Keyifle geçen turnuvada ikinciliği Avengers ve üçüncülüğü ise Grup Senkron elde etti. Ekip ruhumuzu pekiştiren bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, turnuvaya katılan tüm takımlarımızı kutluyoruz!

7 Temmuz 2023

Mudanya-Trilye-Gölyazı

Evyapport ailesi olarak çalışanlarımız ile Bursa’nın eşsiz ve tarihi bölgelerine gerçekleştirdiğimiz gezimizin ilk durağı Mudanya oldu. Rum Ortodoks kilisesi ve Giritli Mahallesi’ndeki Rum evlerinin ardından Trilye’ye vardık. Tarih kokan sokakların ardından Bursa’nın incisi, Apolyont Gölü üzerinde bir yarımadada kurulu Gölyazı’da keyifli bir yürüyüş yaptık. Tarihi Ağlayan Çınar ile adanın otantik ve tarihi atmosferinin tadını çıkarıp keyifli bir gezimizi daha sonlandırdık. Bir sonraki rotamız için şimdiden çok heyecanlıyız, yeni seyahatlerimizde tekrar görüşmek dileğiyle...

27 Haziran 2023

Geleneksel Bayram Kutlamamız

Evyapport ailesi olarak geleneksel bayramlaşma merasimimizi gerçekleştirdik. Hep birlikte nice mutlu ve sağlıklı bayramlar diliyoruz.

23 Haziran 2023

7 Milyon Teu Kutlamamız

15 Haziran 2023’de Evyapport tarihindeki 7 milyonuncu konteyneri elleçledik! Dinleyen ve çözüm üreten liman mottomuz ile çıktığımız bu yolda; ulaşılabilir olmak ve tüm paydaşlar için çözüm üretmek en büyük gayemiz. Evyapport olarak Doğu Marmara’nın lider limanı olmaya devam ediyor, şirket tarihimizdeki güçlü deneyimi sizlerle paylaşmaktan bir kez daha mutluluk duyuyoruz!

22 Nisan 2023

Geleneksel Bayram Kutlamamız

Bayramlar birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma duygularının hissedildiği, geleneklerin yaşatıldığı, sevgi ve saygının pekiştirildiği özel günlerdir. Evyapport ailesi olarak bayramlaşma merasimimizi gerçekleştirdik. Hep birlikte nice mutlu ve sağlıklı bayramlar diliyoruz.

20 Nisan 2023

Ramazan Ayı Eyüp Sultan Gezimiz

Evyapport ailesi olarak bu sene de Ramazan ayına özel bir etkinlik programı gerçekleştirdik. Tarihi Eyüp bölgesinde ilk olarak Eyüp Sultan Camii’ni ziyaret ettik. Ardından İstanbul’un göz alıcı manzaralarından birine sahip olan Pierre Loti Tepesi’nde iftarımızı yaptık. Etkinliğimize katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

23 Ocak 2023

20. YILIMIZ

20 yıllık hikayemizi 23 Ocak 2023 tarihinde ilk gemimizin limana yanaşması ile yazmaya başladık. 20. Yılımıza ulaştığımız bu anlamlı günümüzü değerli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte kutladık.

28 Ağustos 2019

KÜREK TAKIMIMIZIN DRAGON FESTİVALİ KUTLAMA YEMEĞİ

29-30 Haziran tarihlerinde Maltepe’de yapılan şirketler arası Dragon festivalinde yarışarak fun sport kategorisinde birinci olan kürek takımımız kutlama yemeğinde bir araya geldi. Takımımızı gösterdikleri gayret ve başarı için tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz

8 Ağustos 2019

KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMAMIZ

Kurban Bayramı bayramlaşma programımızı çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

29-30 Haziran 2019

DRAGON BOAT’TA FUN SPORT BİRİNCİSİYİZ!

Evyapport Kürek Takımı, şirketler arasında 29-30 Haziran tarihleri arasında Maltepe’de gerçekleşen Dragon Boat Festivali’nde önemli bir başarıya imza attı. Dragon Boat Festivali’ne uzun süredir özverili antrenman çalışmalarıyla hazırlanan Evyapport Kürek Takımı, Fun Sport kategorisinde birinci olmanın haklı gururunu yaşadı. Bu güzel başarıda emeği geçen takım oyuncularımızı tebrik ediyor, desteklerini esirgemeyen Evyapport çalışanlarına teşekkür ediyoruz

22 Haziran 2019

AİLE PİKNİĞİMİZ

22 Haziran Cumartesi günü her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz pikniğimizi, ailelerimizin de katılımıyla tamamladık. Hacivat-Karagöz, illüzyon gösteri ve birçok aktivitenin olduğu pikniğimizde hep beraber keyifli vakit geçirdik.

23 Mayıs 2019

ŞİRKET İFTARIMIZ

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz şirket iftarımızı çalışanlarımızın katılımıyla hep birlikte tamamladık.

1 Mayıs 2019

ESKİŞEHİR GEZİMİZ

1 Mayıs’ta ailelerimizle birlikte Eskişehir turumuzu gerçekleştirdik. Odunpazarı Evleri, Kentpark, Sazova Kültür Parkı, Balmumu Müzesi ve Tülomsaş Müzesi’ni kapsayan günübirlik gezimizde çok keyifli vakit geçirdik ve bir turizm kenti haline gelen Eskişehir’i yakından görme imkanını bulduk.

23 Nisan 2019

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMAMIZ

Her yıl düzenlediğimiz 23 Nisan etkinliğimiz bu yıl da çocuklarımız ve çalışanlarımızın katılımıyla bol eğlenceyle tamamladık. Limanımızda etkinliğin ardında Evyapport Çocuk Parkı’nda devam eden etkinliğimizde çocuklarımızın yüzündeki mutluluk görüşmeye değerdi. Katılan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

18 Nisan 2019

BOWLING TURNUVASI FİNALİMİZ

Her yıl geleneksel hale gelen bowling turnuvamızda bu yılın birincisi Börü takımı oldu. İkinci Murolar, üçüncü MSC takımları oldu. Ayrıca tüm turnuva boyunca attıkları en yüksek puanlar sonucu En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu ödülleri sahiplerine verildi. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür eder, dereceye giren takımlarımızı tebrik ederiz.

8 Mart 2019

KADINLAR GÜNÜ MAGNOLIA ATÖLYEMİZ

Kadınlar gününde magnolia atölyesinde buluştuk. Kadın çalışanlarımız birlikte magnolia tatlısının yapımını öğrendik, tatlılarımızı süsledik ve sevdiklerimizle paylaştık.

15 Ocak 2019

2018 YILI DEĞENDİRME TOPLANTIMIZ

2018 yılı iş sonuçlarımızı ve 2019 yılı hedeflerimizin paylaşıldığı “2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı”nı çalışanlarımızın da katılımıyla tamamladık. Genel Müdürümüz Ali Keskin’in yaptığı sunumla başlayan toplantı, çalışanların sorularıyla devam etti.

25 Kasım 2018

KERAMET DOĞA YÜRÜYÜŞÜMÜZ

25 Kasım Pazar günü İznik-Keramet bölgesinde yapılan doğa yürüyüşümüzü yaklaşık 60 çalışanımız ve eşlerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

16 Temmuz 2018

İSG TİYATROSU

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin önemine dikkat çekmek ve bu konudaki farkındalığı arttırmak için, profesyonel bir ekip tarafından sergilenen “Bize Bir şey Olmaz Abi” isimli tiyatro oyunlarını çalışanlarımız ve ailelerinin katılımı ile tamamladık. Kişisel koruyucu ekipmanlar, uyulması gereken iş güvenliği kuralları ve kurallara uyulmadığı zamanlarda yaşanabilecek iş kazalarının esprili bir şekilde anlatıldığı oyunların sonunda, çalışanlarımız da sahneye çıkıp oyuna dahil olma imkanı buldular.

30 Haziran 2018

PİKNİK

30 Haziran Cumartesi günü yaptığımız aile pikniğimizi yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla tamamladık. Eğlenceli yarışmalar ve kıdem töreni ile renklenen pikniğimize katılan tüm çalışanlarımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.

30 Mayıs 2018

LİMAN İFTARIMIZ

30 Mayıs 2018 Çarşamba günü yemekhane önünde gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftarımızı, tüm çalışanlarımız-emeklilerimiz-acente temsilcilerimiz ve gümrük komisyoncularımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla birlikte yaklaşık 450 kişinin katılımıyla keyifle tamamladık.

8 Nisan 2018

BIÇKIDERE DOĞA YÜRÜYÜŞÜMÜZ

Çalışanlarımızın ve ailelerinin katılımıyla Yuvacık Bıçkıdere doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.