Hakkımızda

Sosyal Sorumluluk

“Dinleyen ve Çözüm Üreten Liman” olmanın yanında, toplumsal hayatın gelişimine de önem veriyor ve bu alandaki desteğimize devam etmeyi görev biliyoruz. Bu anlamda çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol almaktayız.

3 Kasım 2019

TEGV İLE “SİİRT’E KOŞ, EĞİTİME KOŞ!”

3 Kasım 2019 Pazar günü TEGV’ in “Siirt’e Koş, Eğitime Koş!” kampanyasına destek olmak için İstanbul Maratonu’na katıldık. Birinci köprüden Yenikapı’ya kadar 15 km olan maratonda hem güzel anılar biriktirdik hem de Siirtli çocuklarımıza destek olduk. 12 arkadaşımızla katıldığımız maratona destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, maratonu tamamlayan arkadaşlarımızı tebrik ederiz.

15-22 Ekim 2019

KIZILAY İŞ BİRLİĞİ İLE KAN BAĞIŞI

Kızılay iş birliği ile biz de “Kan Bağışı Hayat Kurtarır” dedik. Kan bağışında bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

11 Ekim 2019

“ÇEVRE VE YEŞİL LİMAN SEMİNERİ” İÇİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NDEYDİK

Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile “Çevre ve Yeşil Liman” konulu seminerde bir araya geldik. Bizleri ilgiyle karşılayan okul yönetimine ve ilgiyle dinleyen tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

9 Ağustos 2019

ELEKTRONİK ATIK TOPLAMA KAMPANYASI

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) “Atma Bağışla” kampanyası kapsamında limanımızda topladığımız 100 kilo elektronik atığı vakıf yetkililerine teslim ettik. Destek olan çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

2 Ağustos 2019

DÜZCE SEL FELAKETİ YARDIMI

Düzce’deki Uğurlu ve Esmahanım köyleri için şirketimizin gönderdiği ayni yardımlar Düzce Valiliği Afet Koordinasyon Merkezi’ne teslim edilmiştir.

13 Haziran 2019

“KAPAK KAPAK UMUT TOPLA” Projesi Plaket Töreni

“Kapak Kapak Umut Topla” projesi plaket töreni için Hedise Evyap İlkokulu’ ndaydık. İhtiyacı olan bireylere tekerlekli sandalye temin etme amacıyla yapılan projede, 2 milyon plastik kapak toplandı. Körfez Kaymakamlığı ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle; Hedise Evyap İlkokulu, Minik Hayatlar Ekibi ile Körfez ve Derince’ deki çeşitli okullar tarafından toplanan kapaklarla alınan tekerlekli sandalyeler, törenle yetkililere teslim edildi. Bu anlamlı projede yer aldığımız için çok mutluyuz.

12 Haziran 2019

ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP OKULU ZİYARETİ

Evyap Tuzla Fabrikamızdan ARGE ekibimizle birlikte özel çocuklarımızın eğitim gördüğü Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu’ nu ve Hedise Evyap İlkokulu’nu ziyaret ettik. Öğrencilerimizle bol bol sohbet ettik, sınıf çalışmalarına katıldık.

5 Haziran 2019

ÇEVRE GÜNÜ

5 Haziran Dünya Çevre Günü öncesinde çevre gönüllüleri ekiplerimizle, çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızı ziyaret ettik. Çevre çalışmalarımızdan bahsederek kendilerinin nasıl katkıda bulunabileceklerini anlattık.

23 Mayıs 2019

ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP OKULU KERMESİ

Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu öğrencileri, kermesleri için limanımızdaydı. Birbirinden güzel el emeği ürünler için yetenekli öğrencilerimizi ve değerli öğretmenlerini tebrik ederiz.

27 Şubat 2019

ORGAN BAĞIŞI

İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden “Organ Bağışı ve Önemi” hakkında detaylı bilgi sahibi olduk ve organ bağışında bulunduk.

13 Şubat 2019

ATEŞLİ ÇOCUKLARA YAKLAŞIM SÖYLEŞİSİ

Kocaeli Acıbadem Hastanesi’nden Dr. Halil Arslankaya “Ateşli Çocuklara Yaklaşım” konulu söyleşi için limanımızdaydı. Paylaştığı faydalı bilgiler için kendisine teşekkür ederiz.

31 Ocak 2019

SURİYE YARDIMI

Evyapport-Hedise Evyap İlkokulu-Bekir Sıtkı Özer Ortaokulu-Kızılay iş birliği ve Körfez Kaymakamlığı izni ile Zeytin Dalı Harekatı’nda Afrin’de şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın anısına kurulan Musa Özalkan Kültür Merkezi öğrencilerine yönelik bir yardım kampanyası düzenlendi. Kıyafet, oyuncak, erzak vb eşyaların toplandığı kampanyayla ilgili 31 Ocak 2019 Perşembe günü Hedise Evyap İlkokulu’nda bir tören düzenlendi. Törenin ardından Kızılay’ın lojistik desteği ile yola çıkacak olan eşyalar Suriye Çobanbey’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

28 Ocak 2019

DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE KAN BAĞIŞI

Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nde yapılan kan bağışı kampanyasına Evyapport olarak destek verdik. Kan bağışında bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

3 Aralık 2018

ENGELLİLER GÜNÜNDE ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP ÖZEL EĞİTİM OKULU ZİYARETİ

3 Aralık Engelliler Günü kapsamında birlikte olmaktan her zaman mutluluk duyduğumuz Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu’ndaydık. Öğrencilerimizle birlikte sohbet edip, atölye çalışmalarına katıldık.

19 Ekim 2018

KOD HAFTASI TÖRENİ

6-21 Ekim 2018 tarihlerinde Avrupa Okul Ağı ülkelerince kutlanan Kod Haftası etkinlikleri kapsamında Kocaeli Valiliği tarafından yürütülen “Her Okula bir Kodlama ve Robotik Atölyesi” projesinin açılış programı gerçekleştirildi. Kocaeli Bilim Merkezi’nde gerçekleşen programda, 17 ilkokula Robotik ve Kodlama Atölyesi yapılmasına destek veren firmalara teşekkür belgeleri verildi. 19 Ekim Cuma günü, Evyapport Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Evyap, projeye destek veren kurumlara özel düzenlenen törende, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak’tan teşekkür belgesini teslim aldı.

30 Mayıs 2018

HEDİSE EVYAP İLKOKULU ÇEVRE EĞİTİMİ

Hedise Evyap İlkokulu öğrencilerine çevre bilinçlendirme ve atıkların geri dönüşümünün önemi üzerine bilgilendirme eğitimi verdik. Çizgi film gösterisi ile eğlenceli bir şekilde anlatılan eğitimde öğrenciler eğitim sonunca merak ettiklerini sorma imkanı buldular.